Jesteś tutaj: Home Fotografia Fotografia produktu, fotografia katalogowa

Fotografia produktu, fotografia katalogowa

Profesjonalne zdjecia produktow i fotografia reklamowa, packshot, swiatlo blyskowe i ciagleRealizujemy zlecenia z zakresu fotografii produktu, które mają na celu zaprezentowanie przedmiotu (zwłaszcza w sklepach internetowych czy katalogach) możliwie od jak najbardziej korzystnej strony jednocześnie zachowując jego realny wygląd i zachęcając do kupna. Wiąże się to z odpowiednim operowaniem światłem, za pomocą, którego zostanie wiernie oddany kształt, kolor i faktura produktu.

Skorzystaj już dziś

Najlepsze zdjęcia profesjonalne produktów do katalogu i na stronę internetową oraz zdjecia na potrzeby sklepów internetowych na białym lub innym tle wykonane w studio na stole bezcieniowym, swiatlo ciągłe lub błyskowe.

Właściwy dobór światła jest połową sukcesu, który dopełni wprawne oko naszego fotografa oraz profesjonalna obróbka graficzna niezbędna w końcowej fazie pracy nad zdjęciem.

Są to elementy niezbędne przy założeniu, że zdjęcie produktu ma być pozbawione efektów specjalnych (np. mała głębia ostrości, światłocienie, odbicia, etc.) z zachowaniem maksymalnej poprawności technicznej. Najczęściej wykonywane jest w neutralnych warunkach oświetleniowych na białym tle, dzięki czemu klient skupia swą uwagę jedynie na przedmiocie.

Wykonujemy również tzw. packshoty (zdjęcie reklamowe produktu w opakowaniu do celów reklamy prasowej lub filmu reklamowego). Wykonywane są w studio przy zachowaniu neutralnego oświetlenia bez dodatkowych efektów z uwzględnieniem potrzeby ich wycięcia z tła i retuszu.

Zobacz również Fotografia 3D

 

Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...