Jesteś tutaj: Home Szkolenia Nowoczesne metody uczenia - e-learning, blended learning

Nowoczesne metody uczenia - e-learning, blended learning

Nowoczesne metody uczenia - e-learning, blended learningPołączenie tradycyjnych technik szkoleniowych z elementami e-learning pozwalające na efektywne wykorzystanie czasu i zasobów. Treści teoretyczne mogą być udostępnione kursantom przed spotkaniem za pomocą szkoleń internetowych, dając możliwość zapoznania się z tematyką i przygotowania własnych pytań. Spotkania tradycyjne traktowane są wtedy jak konsultacje rozwiązujące konkretne problemy, doskonalące umiejętności i nawyki. Pozwala to na obniżenie kosztów szkoleń i strat wynikających z nieobecności pracownika oraz na zwiększenie ich skuteczności.

Zapytaj o platformę e-learning

Jeśli chcesz tworzyć efektywne szkolenia dostarczające wiedzę i doskonalące umiejętności:

wtedy, kiedy jest potrzebna do wykonywania zadań zawodowych,

wtedy, kiedy uczestnicy mają czas i ochotę na naukę,

dostosowaną tempem i ilością powtórzeń do osobistych potrzeb,

skorzystaj ze szkoleń w systemie e-learning (z wykorzystaniem technologii internetowych) lub blended (połączenie tradycyjnych metod nauki i uczenia online).

Platforma e-learning umożliwia tworzenie kursów i szkoleń z poziomu panela administracyjnego. Redaktorzy mogą dodawać kursy o różnym poziomie zaawansowania do systemu oraz wiązać je z grupami kursantów czy wykładowców. Treść szkoleń udostępniana jest (sekwencyjnie lub nie) w postaci lekcji , które można wzbogacać elementami multimedialnymi (grafika, zdjęcia, ścieżka dźwiękowa, filmy, animacje flash).

Użytkownicy mogą weryfikować wiedzę za pomocą testów. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu można uzyskać generowany automatycznie certyfikat.

Postępy kursantów można śledzić sprawdzając procentową ilość przerobionego materiału.

Niektóre funkcjonalności:

  • projektowanie kursów i szkoleń,
  • zarządzanie kursami przez cms,
  • zarządzanie treścią i materiałami multimedialnymi; tekst, prezentacje, pdf, video, zdjęcia, flash,
  • system weryfikacji wiedzy: egzaminy, quizy, testy jedno- i wielokrotnego wyboru, testy i egzaminy z limitem czasu,
  • system automatycznego wystawiania certyfikatów,
  • definiowane grupy użytkowników;
  • obsługa płatności i rejestracji na kursy.
Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...